» تمامي کالاها و خدمات اين فروشگاه ، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه ميباشند و فعاليتهاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است .
نمونه پروپوزال (RFP) و نمونه پياده سازي شده در يک شرکت به همراه فايل پاورپوينت در مورد سيستم مديريت امنيت اطلاعات (ISMS) مجید داوری دولت آیادی 1393/09/23 دسته بندی : فرمها و مستندات 0

نمونه پروپوزال در مورد سيستم مديريت امنيت اطلاعات به همراه نمونه پياده سازي شده در يک شرکت و به همراه فايل پاورپونيتي در زمينه مفهوم و ساختار سيستم مديريت امنيت اطلاعات  که مي توانند در جهت پياده سازي اين سيستم در  سازمان ها و شرکت ها مورد استفاده قرار گيرند. همچنين مي توان از آن ها براي ارائه در مزايده ها و مناقصه ها  به منظور پياده سازي اين سيستم در يک سازمان يا شرکت استفاده کرد. محتواي فايل zip شده شامل فايل هاي doc و ppt است که از طريق نرم افزارهاي MS Word و MS PowerPoint قابل اجرا مي‌باشند. محتواي فايل فشرده شده (zip) دو فايل word و يک فايل powerpoint است که فايل هاي word نمونه پروپوزال و نمونه پياده‌سازي شده در يک شرکت و فايل پاورپونيت شامل آموزش ساختار سيستم مديريت امنيت اطلاعات (ISMS) است.

-

خرید و دانلود | 1,000 تومان
گزارش تخلف به پلیس سایت
تاریخ انتشار تعداد بازدید تعداد خرید حجم فایل فرمت فایل تعداد نظرات
1393/09/23 (17:23) 1583 1 549.84KB 0
مطالب مرتبط